obrázek
Dnes je 19. 04. 2021 10:43, svátek má Rostislav

Zakládající člen Komory pěstitelů biomasy
Česky English Deutsch Polska


Semináře

Veškeré informace o samotném pěstování japonského topolu naleznete na našem webu. Pokud Vám tyto informace nestačí, je možné prostřednictvím návštěvy seminářů získat nové zkušenosti a seznámit se s dalšími pěstiteli japonského topolu.

Hromadný seminář

Doba trvání cca 6 hodin s prohlídkou plantáží a ukázkami techniky používané při pěstování japonského topolu. Naše komora pěstitelů biomasy pořádá semináře vždy před zahájením topolové sezony, zpravidla v druhé polovině února. Seminář je shrnutí našich poznatků při pěstování japonského topolu v praxi a jejich následné využití pro správné zakládání nových plantáží japanu. Většina účastníků našich seminářů jsou začínající pěstitelé, kteří shánějí potřebné informace k pěstování a následnou péči o japonský topol. Na semináři je vždy připraven kolektiv odborníků a samotných pěstitelů, kteří si vyměňují své zkušenosti a jsou schopni začínajícím pěstitelům pomoci při samotném pěstování japonského topolu. Na tento seminář je zpravidla vyžadováno vstupné cca 200,-Kč s občerstvením. Více o seminářích v odkazu fotogalerie.

Individuální konzultace

Doba trvání cca 4 hodiny s prohlídkou plantáží a ukázkami techniky používané při pěstování japonského topolu. Jedná se o zkrácený seminář pro jednotlivce nebo firmy, které se chtějí komerčně zabývat pěstováním japonského topolu. Informace jsou připravovány na základě požadavku zákazníka včetně ukázek nejen výsadby a pěstování, ale i samotného zpracování dřevní hmoty z cíleného pěstování biomasy. Tento seminář je zpoplatněn 350,-Kč za každou započatou hodinu ( standardně cca 1000,-Kč )
Copyright © Habartice - Vyrobil Johny